Wyszukiwarka

IDEA

Po pierwsze natura.
Te słowa najpełniej oddają charakter naszych prac, ponieważ nasz związek z naturą polega na współtworzeniu. Ona daje nam piękne swoje dzieła, a my je w odpowiedni sposób pokazujemy.
Drewno.
To nie jest tylko kawałek materiału, to jest cała historia tworzona przez długie lata zapisana w tworzywie; gorące lato, mroźna zima, wiatr, otoczenie... Można to dostrzec w strukturze, rysunku usłojenia, barwie oraz we wszystkich niuansach, jakie posiada każdy kawałek forniru. 
Ekologia.
Naturalne materiały i rozsądna nimi gospodarka - tak widzimy przyszłość światowego wzornictwa. Obecnie świat znajduje się w takim punkcie, że jedynym wyjściem jest powrót do harmonijnego współistnienia z naturą. Świadomość ludzi wzrasta; poszukujemy pożywienia, które nie truje, naturalnych źródeł energii, pragniemy żyć w przyjaznym środowisku, które przynosi spokój i radość.
Bez ograniczeń.
Technika intarsji pozwala nam na wykonywanie dowolnego rodzaju prac, począwszy od małych elementów wyposażenia, poprzez różnego rodzaju meble, skończywszy na wielkoformatowych aranżacjach we wnętrzach. Stosujemy forniry różnych gatunków drzew oraz łączymy drewno z innymi materiałami szlachetnymi: mosiądzem, miedzią, srebrem i złotem.
 
 

 

 
 
 
Tagi:abstrakcja,manufaktura,intarsja,fornirowane,nowoczesne obrazy,pejzaż,malarstwo sztalugowe,grafika,rysunek,obraz,
galeria internetowa