Wyszukiwarka

OFERTA

Oferta.                                                                                                                                                                                                                          

Mamy do zaoferowania ręcznie wykonane obrazy tradycyjną techniką intarsji. Stosujemy naturalne forniry różnorodnych gatunków drzew, niektóre z nich odpowiednio przygotowujemy, dzięki czemu uzyskujemy zróżnicowane barwy, między innymi czerń, szarość, także postarzamy lub rozjaśniamy drewno. W naszej ofercie znajdują się również pojedyncze egzemplarze mebli, luster i pudełek. Wszystkie przedmioty, które są już gotowe posiadają ikonkę ,,dostępne'', więcej informacji na ich temat można uzyskać pisząc na adres:  agnieszka.pikus@gmail.com, lub telefonicznie: 692 325 927 i 608 210 664.

Na zamówienie.

Wykonujemy obrazy, elementy wystroju wnętrz oraz meble według indywidualnych projektów, własnych bądź innych, nam powierzonych. Dbamy, by były zrobione z najwyższej jakości materiałów, starannie wykończone i trwałe. Naszą domeną jest technika intarsji, jednak niektóre zamówienia wymagają użycia pełnego drewna, nasz warsztat jest do tego odpowiednio przygotowany i takie zamówienia również wykonujemy.

Zachęcamy do kreatywnego spojrzenia na możliwości jakie daje nam drewno, jego prostotę oraz fascynujące piękno, które może być wykorzystane w ciekawych realizacjach zarówno w przestrzeniach dużych obiektów, jak i w małych kameralnych mieszkaniach. Chętnie podejmujemy te małe jak i te duże wyzwania, a nasze doświadczenie i umiejętności warsztatowe potrafią sprostać nawet najbardziej wyszukanym projektom.